Przepływowe podgrzewacze wody


Poniżej prezentujemy przepływowe podgrzewacze wody (piecyki gazowe) sprzedawane i montowane przez naszą firmę.

Vaillant atmoMAG

Vaillant atmoMAG

Gazowe przepływowe podgrzewacze wody atmoMAG marki Vaillant są tworzone na bazie sprawdzonych i nowoczesnych rozwiązań. Konstrukcja piecyków Vaillant zapewnia ich wieloletnie i efektywne użytkowanie.
Piecyki gazowe atmoMAG dają możliwość ustawienia ich mocy w zakresie od 50% do 100% mocy nominalnej, co pozwala na dostosowanie pracy podgrzewacza do indywidualnych potrzeb oraz zaoszczędzenie energii.

Saunier Duval Opalia C 11 E

Saunier Duval Opalia C 11 E

OPALIA C 11 E jest optymalnym rozwiązaniem zarówno do małych mieszkań jak i domów. Podgrzewacz może być stosowany zarówno w nowych, jak i modernizowanych obiektach. OPALIA C 11 E jest w stanie obsłużyć kilka punktów poboru ciepłej wody.

Termet TermaQ

Termet TermaQ

Gazowe podgrzewacze wody serii Termaq charakteryzują się nowoczesną technologią oraz estetycznym wyglądem. Intuicyjny panel sterowania zapewnia wygodne użytkowanie.
Piecyki gazowe TermaQ są ekonomicznym i bezpiecznym rozwiązaniem znajdującym zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym.

Junkers

Junkers

Marka Junkers od ponad 100 lat utożsamiana jest z gazowymi przepływowymi podgrzewaczami. Junkers posiada szeroką ofertę przepływowych podgrzewaczy wody. Umożliwia to dobór urządzania doskonale spełniającego wymagania klienta.
Montowane przez naszą firmę modele to: W 10 KB, W 11-2E, WRP 11-2B, WRDP-2B, WRDP-2G, Celsius, Celsius Plus.